Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

do ustalenia €

Niemcy praca od zaraz na stanowisku blacharz samochodowy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: germany
  • Lista: 12 lutego 2014 00:25
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Poszukiwane osoby do pracy w Niemczech jako blacharz samochodowy. Zatrudnienie dla osób z komunikatywną znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem w obróbce metalu.

Lokalizacja: Niemcy
Wynagrodzenie: atrakcyjne, do ustalenia
Czas pracy: od zaraz 2014
Zadania: wykonywanie czynności związanych z blacharską naprawą pojazdów samochodowych.

Wymagania:
- Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
- Doświadczenie w pracy na stanowisku blacharza samochodowego
- Gotowość do natychmiastowego wyjazdu
- Posiadanie narzędzi wymaganych przy pracy
- Posiadanie własnego samochodu i prawa jazdy kat. B

Oferta:
-Legalna praca z niemiecką umową na czas nieokreślony
- Atrakcyjne stawki wynagrodzenia wypłacane w transzach tygodniowych
- Stała pomoc polskiego koordynatora
- Bezpłatne zakwaterowanie
- Gratisowe tłumaczenie CV i świadectw pracy

Aplikacja:
Osoby spełniające wymagania, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV na adres mailowy: pracuj@agencjapracy-polonica.pl lub kontakt telefoniczny z naszym biurem.
W CV prosimy o zawarcie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.
W tytule wiadomości proszę wpisać „Blacharz samochodowy/ Niemcy”.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Możliwy również kontakt telefoniczny: +48 71 723 75 46
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Źródło:

ID Ogłoszenia: 87252faafe937413

Odpowiedz

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.