Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

do ustalenia €

Praca w Niemczech jako robotnik leśny Fulda, Frankfurt am Main, Karlsruhe 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fulda
  • Lista: 6 lutego 2014 00:27
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Poszukiwane są osoby do fizycznej pracy w Niemczech jako robotnik leśny z doświadczeniem i komunikatywną znajomością języka niemieckiego. Atrakcyjne warunki pracy i wysokie wynagrodzenie 2014.

Lokalizacja: Fulda, Frankfurt am Main, Karlsruhe, Niemcy
Wynagrodzenie: do ustalenia
Czas trwania kontraktu: 3 –miesiące okres próbny, kolejna umowa 1 rok
Obowiązki: wykonywanie prac w lesie związanych z wycinką drzew i ich transportem

Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
- praktyka w pracy w lesie
- dyspozycyjność przez cały okres trwania kontraktu
- bardzo dobry stan zdrowia
- posiadanie własnego samochodu i prawa jazdy kat. B
Wymagania dodatkowe:
- uprawnienie CE do prowadzenia pojazdów ciężarowych
- uprawnienia operatora HDS – leśnego
- uprawnienia do obsługi harwestera

Oferta:
- legalną pracę z umową
- wysokie stawki wynagrodzenia
- niemieckie ubezpieczenie
- bezpłatne zakwaterowanie
- możliwość regularnych wizyt w Polsce
- opieka polskiego koordynatora

Kontakt:
PSD Polska Sp. z o.o. Sp. k.
u. Morawskiego 12/160-239 Poznań
email: kontakt@praca-serwis.eu

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne proszone są o zawarcie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

Źródło:

ID Ogłoszenia: 79852f2c78de426f

Odpowiedz

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.