Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

do ustalenia €

Fizyczna praca w Niemczech dla parkieciarzy Monachium 2014 od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Lista: 12 lutego 2014 00:42
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Poszukiwane zmotywowane osoby do fizycznej pracy w Niemczech jako parkieciarz. Wymagana znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym i własna działalność. Zatrudnienie od zaraz w Monachium.

Lokalizacja: Monachium, Niemcy
Wynagrodzenie: do ustalenia
Czas rozpoczęcia pracy: od zaraz
Zadania: wykonywanie prac związanych z renowacją parkietów, cyklinowanie, szpachlowanie, lakierowanie itp.

Wymagania:
- Posiadanie czynnej własnej działalności gospodarczej
- Znajomości języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
- Doświadczenie w pracy na stanowisku parkieciarz minimum kilkuletnie
- Samodyscyplina i umiejętność dobrej samoorganizacji pracy
- Możliwość natychmiastowego wyjazdu
- posiadanie własnego samochodu

Oferta:
- współprace z rzetelną firmą niemiecką
- Zakwaterowanie
- Wysokie stawki wynagrodzenia

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o przesyłanie następujących dokumentów aplikacyjnych: CV (mile widziane CV w języku niemieckim), drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@zeitmann.pl z dopiskiem Parkieciarz/Niemcy
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Źródło:

ID Ogłoszenia: 49952fab4acda118

Odpowiedz

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.