Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

do ustalenia €

Praca w Niemczech dla operatorów koparek Bawaria 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Lista: 18 lutego 2014 21:30
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Niemiecka firma poszukuje osób do pracy na stanowisko Operator Koparki. Zatrudnienie w Bawarii od zaraz dla osób z co najmniej 2 letnim doświadczeniem w pracy na koparce. Wymagana znajomość języka na poziomie komunikatywnym.

Lokalizacja: Bawaria, Niemcy
Wynagrodzenie: do ustalenia
Zadania: Praca jako operator przede wszystkim koparek Liebher 900 a także innych koparkach, oraz innych maszynach służących do przeprowadzania prac ziemnych, spychacze itp. . Załadunek i rozładunek samochodowych pojazdów ciężarowych. Przeprowadzanie prac ziemnych związanych z budownictwem.

Wymagania:
- Minimum zawodowe wykształcenie
- Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy jako operator koparki Liebher 900
- Doświadczenie w prowadzeniu prac ziemnych związanych z budową
- Zdolność prowadzenia małych maszyn do robót ziemnych np. spychaczy
- Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
- Posiadanie prawa jazdy kat B i własnego samochodu

Oferta
- Legalna praca w Niemczech
- Umowa o pracę na niemieckich warunkach
- Niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne
- Atrakcyjne stawki godzinowe plus diety
- Możliwość wyrabiania premii za pracę w nadgodzinach
- Zakwaterowanie
- Pomoc polskich konsultantów w załatwieniu wszelkich formalności

Aplikacja:

ID Ogłoszenia: 8365303c1fa02ab8

Odpowiedz

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.