Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

9 €

Praca w Niemczech dla kobiet i mężczyzn na stanowisko pracownik magazynowy Berlin 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Lista: 2 lutego 2014 20:54
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Poszukiwane są kobiety i mężczyźni do fizycznej pracy na magazynie w Niemczech w mieście Berlin. Zatrudnienie dla osób z doświadczeniem w kompletacji towarów. Wymagana znajomość języka angielskiego.

Lokalizacja: Berlin, Niemcy
Wynagrodzenie: 9 €/h
Zadania: wykonywanie typowych prac magazynowych, kompletacja towaru

Wymagania:
- umiejętność komunikatywnego posługiwania się językiem angielskim
- doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera przy kompletacji zamówień

Oferta:
- praca na okres próbny od 6-12 tygodni, następnie umowa o pracę
- wynagrodzenie 9€/h
- Niezbędne do podjęcia pracy szkolenia
- pomoc w znalezieniu zakwaterowania
- pomoc polskich konsultantów
- pomoc przy założeniu konta bankowego i uzyskaniu numeru ubezpieczenia NI

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: biuro@nouvmoz.pl

Źródło:

ID Ogłoszenia: 100052eea0e985775

Odpowiedz

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.