Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

do ustalenia €

Oferty pracy w Niemczech dla hydraulików monterów instalacji sanitarnych 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Lista: 18 lutego 2014 22:10
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Oferty pracy w Niemczech dla hydraulików monterów instalacji sanitarnych  2014

Opis

Poszukiwane są osoby do pracy w Niemczech na stanowisku Hydraulik. Znajomość języka niemieckiego wymagana na poziomie komunikatywnym. Atrakcyjne wynagrodzenie plus premie i nadgodziny.

Lokalizacja: Niemcy
Wynagrodzenie: do ustalenia
Zadania: wykonywanie typowych prac hydraulicznych, montaż instalacji sanitarnych.

Wymagania:
- mile widziane wykształcenie zawodowe w kierunku hydraulika
- znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
- doświadczenie w zawodzie
- prawo jazdy kat. B i posiadanie własnego samochodu

Oferta:
- legalna praca w Niemczech w pełnym wymiarze godzin
- wysokie stawki wynagrodzenia + premie + diety
- bogaty pakiet socjalny
- płatne zakwaterowanie
- pomoc polskich koordynatorów w załatwieniu wszelkich formalności

Aplikacja:
Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV na adres e-mail: aplikuj@agencjapracy-polonica.pl, z dopiskiem w tytule wiadomości „Hydraulik” , lub kontakt telefoniczny z biurem pod nr Tel. +48 71 723 79 96
Proszę załączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.

Źródło:

ID Ogłoszenia: 2705303cb11865ea

Odpowiedz

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.