Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

5,60 €

Oferty sezonowej pracy w Niemczech przy sadzeniu drzewek Weener 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Weener
  • Lista: 9 marca 2014 22:35
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Agencja pracy Europen Work First poszukuje kandydatów do sezonowej pracy w Niemczech w szkółce leśnej przy sadzeniu drzewek. Zatrudnienie dla studentów, uczniów. Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana.

Lokalizacja: Niemcy, Weener
Wynagrodzenie: 5,60 €/h netto
Czas pracy: od zaraz 2014
Zadania: czynności zlecone przez pracodawcę zawiązane z sadzeniem drzewek owocowych i iglastych, czynności związane z pielęgnacją drzew, przesadzanie, przycinanie, nawożenie, oraz inne czynności pomocnicze.

Wymagania:
- Wysoka sprawność fizyczna
- Gotowość do pracy na świeżym powietrzu
- Silna motywacja do pracy
- Możliwość wyjazdu na okres 3 miesięcy
- Status osoby uczącej się będzie dodatkowym atutem
- Mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Oferta:
- Legalna praca z umową zlecenie
- Wynagrodzenie 5,60 €/h netto
- Możliwość nawiązania dłuższej współpracy
- Pomoc polskiego konsultanta
- pomoc w organizacji dojazdu do Niemiec, znalezieniu zakwaterowania, organizacji ubezpieczenia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą formularza:

W tytule wiadomości prosimy o podanie nr referencyjnego: SZL/NIEM/GOWORK/2014
Informujemy, że firma zastrzega sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.
W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

Źródło:

ID Ogłoszenia: 920531cdd37f3cad

2 Odpowiedzi na “Oferty sezonowej pracy w Niemczech przy sadzeniu drzewek Weener 2014”

  1. Witam!
    Chcialabym sie dowiedziec czy jest mozliwy wyjazd na okres 2 miesiecy? Od 1 czerwca dla dwoch osob?

  2. Witam,
    wraz z starszym bratem jesteśmy zainteresowani pańską ofertą.
    Jedyna przeszkoda to fakt, że jesteśmy dyspozycyjni od 1 lipca do do końca sierpnia.
    Mamy doświadczenie w owej pracy. Wiemy na czym to polega i wiemy jak trzeba być przygotowanym fizycznie. Jesteśmy uczniami szkoły średniej. Jedno z nas posiada prawo jazdy kat. b :)

    Wymagania:
    - Wysoka sprawność fizyczna +
    - Gotowość do pracy na świeżym powietrzu +
    - Silna motywacja do pracy +
    - Możliwość wyjazdu na okres 3 miesięcy +/-
    - Status osoby uczącej się będzie dodatkowym atutem +
    - Mile widziane doświadczenie w podobnej pracy +

    Bardzo nam zależy na tej pracy. Zbieramy na remont pokoju i nowe auto :)
    Pozdrawiamy!

Odpowiedz

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.