Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

na akord €

Oferty sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach owoców i warzyw 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Lista: 6 lutego 2014 14:37
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Poszukiwane są kobiety i mężczyźni do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorze, pakowaniu i transporcie warzyw i owoców w sezonie marzec – wrzesień 2014. Bez znajomości języka niemieckiego.

Lokalizacja: Niemcy
Wynagrodzenie: do ustalenia
Czas trwania kontraktu: od marca do września 2014
Zadania: wykonywanie czynności zleconych przez pracodawcę przy zbiorze, pakowaniu i transporcie warzyw i owoców.

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie przy podobnych pracach w Polsce lub za granicą
- wysoka motywacja do pracy
- sumienność, pracowitość, dokładność, samodyscyplina

Oferta:
- sezonowa praca przy uprawie warzyw i owoców
- wynagrodzenie na akord
- szkolenie stanowiskowe
- pomoc konsultantów na miejscu pracy

Kontakt:
Kontakt tylko w dni robocze w godzinach od 10.00 do 17.00
Tel. 607-59-86-33
E-mail: info@praca-zagranica.pl

Do dokumentów aplikacyjnych proszę dołączyć klauzulę:
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Źródło:

ID Ogłoszenia: 75152f38e36e783a

3 Odpowiedzi na “Oferty sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach owoców i warzyw 2014”

  1. zbiory owoców i warzyw na 9 lutego 2014 @ 13:06

    Witam,
    Czy dysponujecie Państwo jeszcze wolnymi miejscami pracy?Jeśli tak to proszę o udzielenie bardziej szczegółowych informacji na temat oferowanej pracy tzn.wynagrodzenia,czasu pracy(dziennie),zakwaterowania,jaki jest rodzaj umowy o pracę oraz w jakim terminie byłby możliwy najbliższy wyjazd.
    pozdrawiam
    M.Milska

  2. Jestem zainteresowany mam doświadczenie jak byłoby jeszcze miejsce to jestem chętny
    na najbliższy wyjazd.
    Sławek

  3. Praca Niemcy na 27 marca 2014 @ 17:36

    Witam.

    Państwa oferta pracy zwróciła naszą uwagę. Jesteśmy grupą 5 osobową w wieku 17-18lat, zdolną, uczciwą i zdecydowaną do podjęcia pracy fizycznej w okresie czerwiec-wrzesień.

    Kontakt:
    Praca.Niemcy96@wp.pl
    Tel: 506-827-649

Odpowiedz

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.