Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

do ustalenia €

Niemcy praca na produkcji od zaraz 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Germany
  • Lista: 2 lutego 2014 16:43
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Poszukiwane są osoby do fizycznej pracy w Niemczech na produkcji. Wymagane roczne doświadczenie oraz dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego. Praca od zaraz 2014.

Lokalizacja: Niemcy/Holandia
Wynagrodzenie: do ustalenia
Czas pracy: około 6 miesięcy
Obowiązki: Fizyczna praca przy linii produkcyjnej w systemie zmianowym

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na produkcji prze minimum rok
- minimum zawodowe wykształcenie
- posługiwanie się językiem niemieckim lub angielskim na poziomie dobrym
- zaświadczenie o niekaralności
- pełna dyspozycyjność przez okres 6 miesięcy
- wysoka motywacja do pracy

Oferta:
- praca na pełen etat z umową agencyjną
- zatrudnienie przez okres 6 miesięcy
- atrakcyjna stawka godzinowa
- pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Źródło:

ID Ogłoszenia: 4352ee65ce67ee9

Odpowiedz

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.