Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

do ustalenia €

Fizyczna praca w Niemczech dla mężczyzn przy załadunku i rozładunku kontenerów 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Lista: 2 lutego 2014 20:15
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Poszukiwane są osoby gotowe do podjęcia pracy fizycznej w Niemczech przy załadunku i rozładunku kontenerów w porcie. Praca wyłącznie dla silnych mężczyzn. Wymagana znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

Lokalizacja: Niemcy
Wynagrodzenie: do ustalenia
Zadania: fizyczna praca przy załadunku i rozładowywaniu kontenerów, oraz prace pomocnicze takie jak paletyzowanie towaru, foliowanie palet, sortowanie produktów.

Wymagania:
- wysoka sprawność fizyczna
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- gotowość do podjęcia pracy w Niemczech
- umiejętność komunikowania się w języku niemieckim

Oferta:

- wysokie zarobki
- stabilna praca
- dobre warunki pracy
- umowa o pracę z niemieckim pracodawcą

Kontakt:
Agencja Pracy Headhunters
ul.Kmieca 27
71-086 Szczecin
tel.91-434 88-88
fax 91-434 88-77

Źródło:

ID Ogłoszenia: 94052ee989f0766d

Odpowiedz

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.