Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

8,50 €

Praca w Niemczech na produkcji dla pań Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Lista: 21 stycznia 2014 15:09
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Poszukujemy pań do pracy w Niemczech przy produkcji części samochodowych. Fabryka znajduje się w Kolonii. Zatrudnienie dla osób ze znajomością języka niemieckiego, oraz z własnym samochodem.

Lokalizacja: Kolonia Niemcy
Zarobki: 8,50 €/h brutto
Zadania: lekkie prace produkcyjne

Wymagania:
- gotowość do pojęcia pracy w systemie dwu zmianowym
- umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim
- posiadanie własnego samochodu

Oferujemy:
- pracę z umową z niemieckim pracodawcą
- zakwaterowanie płatne 50 €/miesięcznie
- wynagrodzenie 8,50 €/h brutto

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV wraz z aktualnym zdjęciem na adres info@all-pl.de.

Źródło:

ID Ogłoszenia: 35352de7e25a5799

Odpowiedz

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.