Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

do ustalenia €

Praca w Niemczech dla elektryków elektromonterów od zaraz Badenia 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Germany
  • Lista: 11 lutego 2014 23:11
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Poszukiwane są osoby do fizycznej pracy w Niemczech na terenie Badenii i Bawarii od zaraz. Wymagana znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym i umiejętność czytania rysunków technicznych.

Lokalizacja: Badenia, Bawaria Niemcy
Wynagrodzenie: do ustalenia
Czas pracy: od zaraz 2014
Zadania: wykonywanie prac elektrycznych związanych z budową instalacji elektrycznej w budynkach. Montaż i prowadzenie kabli, montaż przełączników i puszek. Konserwacja i remont istniejących instalacji.

Wymagania:
- Znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym
- Posiadanie kwalifikacji zawodowych do pracy jako elektryk
- Posiadanie minimum 2 letniego doświadczenia na stanowisku elektryka/elektromontera
- Prawo jazdy kat.B i własny samochód

Oferta:
- Wysokie stawki wynagrodzenia plus premie
-N umowa o pracę z ubezpieczeniem społecznym
- Gwarantowane 40 h pracy w tygodniu plus ewentualne nadgodziny
- Pomoc polskiego koordynatora
-Tłumaczenie dokumentacji pracowniczych
- Płatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
- Możliwość otrzymania dodatku rodzinnego

Aplikacja:
Osoby spełniające powyższe wymagania, proszone są o przesyłanie CV z dopiskiem w tytule wiadomości „Elektryk”na adres e-mail: aplikuj@agencjapracy-polonica.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem +48 71 723 79 96.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Źródło:

ID Ogłoszenia: 61752fa9e651462f

Odpowiedz

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.